Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular
2018 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI
2017 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI
2016 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI
2015 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI
2014 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI
2013 EHLİYET SINAVI ÇIKMIŞ SORULARI

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

Sayfamız içerisinde 2016 ehliyet sınavı çıkmış sorularını çözebilir, kendinizi ehliyet sınavlarında çıkmış olan testleri, ehliyet deneme soru sistemlerini, çıkan ehliyet sorularını istediğiniz zaman çözerek hazırlayabilirsiniz.

Günümüze kadar yapılan ehliyet sınav soruları sayfamız üzerinde tarihe göre sıralanmıştır. 2013, 2014, 2015 ile beraber 2016 yıllarından yapılmış olan ehliyet sınavlarında çıkmış ehliyet sınav sorularını çözebilir ve ehliyet sınavından rahatlıkla geçebilirsiniz. Sizde sitemiz üzerinden kendinizi ehliyet sınavına en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. Ehliyet sınavları içerisinde tüm ehliyet sınıfları için sorular aynıdır. Çıkan ehliyet sorularının tamamına ilgili linklerden ulaşmanız mümkündür.

Sitemiz aracılığı ile ehliyet sınavlarına hazırlanıp da başarılı olmuş olan binlerce adayımızın yaptığı gibi siz de sayfamız üzerinden ehliyet sınavlarına kolaylıkla hazırlanabilir ve takıldığınız konularda sorularınızı sorabilirsiniz. 2016 tarihinin son ehliyet sınavı 17 Aralık tarihinde gerçekleştirilecektir.

Sınavda Kaç Soru Sorulacak?

Trafik adabı 6,

İlk yardım 12 soru,

Trafik 23 soru,

Motor 9 soru yer almak üzere, toplam 50 soru olacaktır.

Sizde 2016 ehliyet sınav sorularına, 2015 ehliyet sınavı çıkmış sorularını kolayca çözebilir, kendinizi ehliyet sınavına ehliyet sınavları içerisinde yer alan çıkmış testlerini çözerek hazırlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Çıkmış Sorular

Ehliyet sınavı motor sorularının tamamını online bir şekilde çözüp ehliyet sınavlarında çıkmış olan motor sorularını çözmek isteyenler doğru adreste bulunuyorsunuz. Sitemiz üzerinden 2014 ehliyet sınavı çıkmış sorular ile hazırlanarak kendinizi anında test edebilirsiniz. Ehliyet sınavına ehliyet deneme testleriyle hazırlanmadan sınav içerisinde 70 almak çok kolay olmamaktadır. Mutlaka çıkmış motor sorularını, çıkmış trafik soruları ile beraber çıkmış ilk yardım sorularını çözmeniz gerekir. Ağustos ayı içerisinde çıkmış bir ehliyet sınavının motor bölümü soruları yer almaktadır.

Çıkmış Soruları Çöz

Sürücü belgesi elde etmek isteyen adaylar için en yakın sınav 8 Ekim tarihinde yapıldı. Bu tarihe kadar sınava daha önce çıkmış olan 2013 ehliyet sınavı çıkmış sorularını çözerek ulaşabilirsiniz. Teknolojik gelişme ile birlikte sürücü belgesi ihtiyaç haline gelmiştir. 18 yaşına gelen her insan ehliyet almak istemektedir. Ehliyet gerek özel hayatlarında kullanmak için gerekse de iş hayatı içerisinde bir işe başlamak için aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ehliyet Sınavı Tarihi
4 AĞUSTOS 2018

Üye OlŞifremi Unuttum

YENİ “B” SINIFI EHLİYET HAKKINDA BİLGİLER KULLANILACAK ARAÇ: Otomobil ve Kamyonet”B” sınıfı sürücü belgesi otomobil ve kamyon... Devamı

YENİ “B1” SINIFI EHLİYET HAKKINDA BİLGİLER KULLANILACAK ARAÇ: 4 Tekerlekli Motosiklet (Net motorgücü 15 kilovatı, net ağırlığı 400 kilogr... Devamı

KULLANILACAK ARAÇ: Motosiklet (Tüm Motosikletleri kullanır) “A” sınıfı sürücü belgesi sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ... Devamı

YENİ “A2” SINIFI EHLİYET HAKKINDA BİLGİLER KULLANILACAK ARAÇ: 0-35 KW ARASI MOTOSİKLET “A2” sınıfı yeni ehliyet belgesi, gücü... Devamı